چگونه اپل واچ گم شده را پیدا کنیم؟

رسانه کلیک - اپل واچ پرفروش ترین ساعت هوشمند در جهان است. در این مطلب نحوه پیدا کردن اپل واچ گم شده را به شما آموزش می دهیم.

چگونه اپل واچ گم شده را پیدا کنیم؟

اپل واچ در سه حالت می تواند گم شده باشد:

  • آن را داخل خانه گم کرده باشید.
  • آن را در محل دیگری جا گذاشته باشید.
  • به سرقت رفته باشد.

در حالت اول می توانید با تولید یک صدای خاص، این ساعت هوشمند را پیدا کنید؛ اگر حالت دوم و یا سوم اتفاق بیفتد، می توانید آن را در حالت گمشده قرار دهید یا اطلاعات آن را بطور کامل پاک کنید.

اگر اپل واچ را در حالت گمشده یا Lost قرار دهید، ساعت بطور کامل قفل شده و پیامی روی صفحه آن ظاهر می شود که در آن نوشته شده This Apple Watch has been lost. Please call me و زیر آن، شماره تلفنی قرار داده می شود. وقتی دستگاه در این حالت قرار می گیرد، برای سایر کاربران بطور کامل بلااستفاده می شود.

ابزارهای یابنده اپل کاربردی هستند اما متاسفانه نمی توانند جادویی عمل کنند چرا که ساعت باید روی قابلیت Find My Phone فعال شده باشد و به هنگام گم شدن باید به اینترنت متصل باشد تا به آیکلود وصل شود.

اما در صورتی که اپل واچ گم شده و یا به سرقت رفته باشد و نتوانید آن را پیدا کنید، باید مسیرهای دیگری را دنبال کنید. اولین کار این است که دستگاه را در حالت گمشده که توضیح دادیم، قرار دهید تا ساعت در اولین لحظه ای که به اینترنت متصل می شود، قفل شود. دومین کاری که باید انجام دهید این است که رمز عبور اپل آیدی خود را تغییر دهید تا ساعت نتواند به آیکلود شما دسترسی پیدا کند. سومین کار این است که گزارش سرقت را به پلیس ارائه دهید.

برای پیدا کردن موقعیت مکانی اپل واچ، قدم های زیر دنبال کنید:

برنامه My watch را باز کنید

ساعت مدنظر خود را لمس کنید و روی علامت اطلاعات، i کلیک کنید. سپس گزینه Find My Apple Watch را لمس و چند لحظه صبر کنید.

اگر ساعت به اینترنت متصل باشد، همان لحظه لوکیشن دقیق آن را نمایش می دهد. اما اگر ارتباط آن قطع باشد، باید صبر کنید تا به محض اینکه متصل شد، برایتان نوتیفیکیشن ارسال شود.

اگر محل گزارش شده نزدیک شما بود، می توانید گزینه Actions را انتخاب کنید و دستور دهید صدایی پخش شود تا ساعت را بیابید، اما اگر محل گزارش شده دور از دسترس شماست، باید آن را دو حالت گمشده قرار دهید.

ارسال نظر