چطور بیش از 5 اکانت در اینستاگرام داشته باشیم؟

رسانه کلیک - اگر به دنبال راهی برای افزایش بیش از حد مجاز تعداد اکانت های خود در اپلیکیشن اینستاگرام هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه شما را با ترفندی برای دور زدن محدودیت 5 اکانت در اینستاگرام آشنا می کنیم.

چطور بیش از 5 اکانت در اینستاگرام داشته باشیم؟

همان طور که می دانید اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا چندین حساب کاربری در اپلیکیشن این شبکه اجتماعی داشته باشند. در این حالت کاربران می توانند با اضافه کردن اکانت بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات برای ورود، بین حساب ها سوییچ کنند. متاسفانه اینستاگرام برای این قابلیت محدودیت حداکثر 5 اکانت در اپلیکیشن را در نظر گرفته است. در این وضعیت اگر بخواهید اکانت جدیدی به اپ وارد کنید، باید یکی از حساب های قبلی را حذف کنید ( آموزش کامل ساخت اکانت اینستاگرام ).

اما راهی برای دور زدن این محدودیت اینستاگرام وجود دارد که آن را در ادامه توضیح می دهیم. برای اینکه بتوانید بیش از 5 اکانت اینستاگرام در گوشی خود داشته باشید می بایست از سرویس های کپی ساز اپلیکیشن استفاده کنید. برخی از تلفن های هوشمند اندرویدی این قابلیت را به صورت پیش فرض دارند و برای برخی هم باید از نمونه های جانبی استفاده کرد ( اگر به اینستاگرام اعتیاد دارید این مطلب را بخوانید ).

App Twin

سرویس App Twin مخصوص گوشی های هواوی است و در رابط کاربری EMUI یافت می شود. این قابلیت که تقریبا در همه گوشی های هواوی از میان رده تا پرچمدار حضور دارد، به شما این امکان را می دهد تا دو نسخه از اپلیکیشن های مورد نیاز خود داشته باشید. برای استفاده از قابلیت App Twin به منظور ساخت یک نسخه کپی از اپلیکیشن اینستاگرام کافیست وارد منوی تنظیمات شوید و نام این سرویس را جستجو کنید. پس از آن اینستاگرام را از میان اپ ها بیابید و این ویژگی را برای آن فعال کنید. بعد از طی این مراحل دو نسخه از اینستاگرام در منوی برنامه ها ایجاد شده و شما در هر کدام می توانید 5 اکانت داشته باشید.

5 اکانت در اینستاگرام

Secure Folder

در گوشی های سامسونگ باید از ویژگی Secure Folder به منظور ایجاد کپی از اپلیکیشن ها استفاده کرد. برای استفاده از این قابلیت کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد منوی تنظیمات و سپس Lock Screen and Security شوید.

قابلیت Secure Folder

  1. روی Secure Folder کلیک کنید.

قابلیت Secure Folder

  1. با کلیک روی Next و سپس Start ، قابلیت Secure Folder را فعال کنید.

قابلیت Secure Folder

  1. روی Confirm کلیک کنید.

قابلیت Secure Folder

  1. روش بازگشایی Secure Folder را از صفحه باز شده تعیین کنید. علاوه بر روش‌های بیومتریک ، باید یکی از حالت‌های پترن، کد و رمز را انتخاب کنید.

مراحل افزودن اپلیکیشن به Secure Folder به شرح زیر است:

  1. گزینه Add Apps را انتخاب کنید.
  2. اپلیکیشن مورد نظر را برای ساخت نسخه دوم از لیست انتخاب و یا از استور دانلود کنید.
  3. بعد از اضافه شدن اپ، می‌توانید آن را از صفحه اصلی Secure Folder اجرا کنید.

مخفی کردن فایل‌ها

App Cloner

اگر گوشی شما سامسونگ یا هواوی نیست، پیشنهاد ما نصب اپلیکیشن App Cloner است. برای کار با این برنامه و ساخت نسخه های متعدد از اینستاگرام، کافی است پس از نصب و اجرای آن، اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. پس از این مرحله تعداد کپی های مورد نیاز خود را در بخش Clone Number وارد و سپس آیکون تیک را لمس کنید.

5 اکانت در اینستاگرام

در این اپلیکیشن امکان تغییر آیکون و نام نسخه کپی شده از اپلیکیشن مورد نظر هم وجود دارد. در صورتی که از ویژگی های App Twin و Secure Folder در گوشی های سامسونگ و هواوی استفاده می کنید، تنها قادر به ساخت یک نسخه کپی از اپ مورد نظر خواهید بود. این در حالی است که App Cloner شما را قادر به ایجاد تعداد زیادی کپی از برنامه مورد نظر می سازد. همچنین در نظر داشته باشید که این اپلیکیشن تنها برای گوشی های اندرویدی در دسترس است.

ارسال نظر