آموزش تبدیل ویدیو به GIF با گوشی

رسانه کلیک - اگر به دنبال راهی برای ساخت GIF از ویدیوهای خود هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه شما را با نحوه تبدیل ویدیو به GIF توسط اپلیکیشن موجود در Giphy آشنا می کنیم.

آموزش تبدیل ویدیو به GIF با گوشی

راه های زیادی به منظور تبدیل ویدیو به GIF در تلفن های هوشمند وجود دارد. همان طور در مطالب قبلی توضیح دادیم، یکی از این راه ها استفاده از پیام رسان واتس اپ است که توسط آن می توان ویدیو را در حالت بی صدا ارسال کرد تا به فایل تصویری متحرک تبدیل شود. با توجه به اینکه برخی کاربران از پیام رسان واتس اپ در تلفن همراه خود استفاده نمی کنند، تصمیم داریم اپلیکیشنی را به منظور ساخت فایل های GIF معرفی کنیم تا توسط آن بتوان راحت تر ویدیوها را به تصاویر متحرک تبدیل کرد ( آموزش ساخت GIF با واتس اپ ).

یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای تبدیل ویدیو به GIF برای گوشی های iOS و اندروید، Giphy نام دارد که به طور حرفه ای در این حوزه فعالیت می کند. در این اپیلیشکن علاوه بر امکان تبدیل ویدیو به GIF، قابلیت های دیگری مانند استفاده از استیکر، قرار دادن متن و مواردی از این قبیل وجود دارد. برای تبدیل ویدیو به GIF توسط اپلیکیشن Giphy در اندروید و iOS مراحل توضیح داده شده در ادامه را دنبال کنید.

  1. نسخه جدید اپلیکیشن Giphy را با توجه به سیستم عامل گوشی از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.
  2. برنامه را اجرا و روی آیکون + ضربه بزنید.

تبدیل ویدیو به GIF

  1. ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تبدیل ویدیو به GIF

  1. با کلیک روی آیکون مشخص شده، به مرحله بعد بروید. پیش از رفتن به مرحله بعد می توان با استفاده ابزارهای موجود در پایین صفحه به ویرایش ویدیو پرداخت.

تبدیل ویدیو به GIF

  1. روی گزینه Share GIF کلیک کنید.

تبدیل ویدیو به GIF

با طی این مراحل ویدیوی شما با موفقیت به تصویر متحرک GIF تبدیل شده و می توانید آن را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید. مراحل توضیح داده شده در بالا مربوط به گوشی های اندرویدی است. در سیستم عامل iOS هم مراحل مشابهی را باید طی کنید.

ارسال نظر