آموزش نصب اسنپ چت

رسانه کلیک - اسنپ چت یکی از برنامه های محبوب اشتراک گذاری عکس و ویدیو است. در این مطلب آموزش نصب اسنپ چت را مشاهده می کنید.

آموزش نصب اسنپ چت

اسنپ چت ابتدا برای سیستم عامل iOS طراحی شده بود که به مرور زمان برای سیستم عامل های دیگر از جمله اندروید هم عرضه شد؛ در این مقاله قصد داریم تا نحوه دانلود و نصب اسنپ چت را برای هر دو نسخه اندروید و iOS توضیح دهیم.

برنامه Snapchat تا به امروز بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران اندروید سراسر جهان از طریق گوگل پلی دانلود شده و توانسته امتیاز خوب 4.1 از 5.0 را بدست آورد.

با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند عکس و یا ویدیو گرفته و آن ها را با استفاده از ویرایشگر اسنپ چت، ویرایش کنند. کاربران می‌توانند یک محدوده زمانی خاص را مشخص کنند تا مخاطبان فقط در طول آن مدت زمان قادر به تماشای ویدیوها و عکس ها باشند. پس از به پایان رسیدن این محدوده زمانی، این تصاویر از مخاطبان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند. این محدوده زمانی می‌تواند بین ۱ تا ۱۰ ثانیه باشد.

نصب اسنپ چت نسخه iOS

برنامه اپ استور را باز کنید.

در قسمت جستجوگر سمت راست پایین صفحه، برنامه Snapchat را پیدا کنید. لوگوی این برنامه به شکل یک روح سفید رنگ درون یک مربع زرد رنگ است.

در قسمت سمت راست صفحه، گزینه GET را لمس کنید.

از منوی باز شده، تاچ آیدی و یا رمز عبور اپل آیدی خود را وارد کنید تا فرآیند نصب این برنامه آغاز شود.

برنامه نصب شده و می توانید آن را در صفحه اصلی خود یافته و استفاده کنید.

نصب اسنپ چت نسخه اندروید

برنامه Google Play Store را باز کنید.

در قسمت جستجوگر بالای صفحه برنامه Snapchat را بیابید. لوگوی این برنامه به شکل یک روح سفید رنگ درون یک مربع زرد رنگ است.

پس از انتخاب این برنامه، گزینه سبز رنگ INSTALL که در سمت راست صفحه موجود است را لمس کنید تا وارد فرآیند نصب شوید.

از منوی باز شده، گزینه ACCEPT را لمس کنید تا عملیات دانلود فعال شود.

از آنجایی که این برنامه حجم زیادی دارد، ممکن است نصب آن کمی به طول بیانجامد، پس صبر کنید تا فرآیند نصب کامل شود. در نهایت این برنامه را اجرا کنید.

ارسال نظر