آموزش ساخت ایمیل در یاهو

رسانه کلیک - یاهو یکی از محبوب ترین سرویس های ایمیل را در جهان دارد. در این مطلب آموزش ساخت ایمیل در یاهو را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش ساخت ایمیل در یاهو

یاهو یکی از مشهورترین و مورد اعتماد ترین سرویس های ایمیل در فضای وب است. در این مقاله قصد داریم تا نحوه ساخت ایمیل در یاهو را آموزش دهیم.

آموزش ساخت ایمیل در یاهو

برای ساختن یک حساب کاربری، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد لینک https://login.yahoo.com/account/create شوید.
  • فرم ثبت نام را کامل کنید و نام کاربری خود را تعیین کنید. همچنین رمز عبور، شماره تلفن، آدرس ایمیل مورد نظر و تاریخ تولدتان را نیز وارد کنید.

  • Continue را انتخاب کنید.
  • هرکدام از گزینه های Text me an Account Key یا Call me with a verification code را انتخاب کنید تا حساب کاربری شما توسط شماره تلفنتان تایید شود.

  • کد ارسال شده به شماره تلفن را وارد کنید و برای تایید نهایی گزینه Verify را کلیک کنید.

  • Continue را انتخاب کنید.

شما به صفحه اصلی یاهو هدایت می شوید که با انتخاب کلمه Mail در قسمت گوشه بالای سمت راست صفحه می توانید وارد بخش ایمیل یاهو شوید.

فواید ایمیل یاهو

با ایجاد کردن یک حساب کاربری یاهو شما صاحب یک ایمیل با فرمت yahoo.com@ می شوید که حاوی ۱ ترابایت حجم فضای ذخیره سازی آنلاین است که برای میلیون ها پیام کافیست. همچنین با استفاده از YahooMail می توانید سایر حساب های کاربری خود مانند Gmail یا Outlook را نیز مدیریت کرده و هنگامی که در سفر هستیدT از قابلیت پاسخگوی خودکار ایمیل نیز بهره مند شوید. نسخه ضعیف تری از یاهو میل نیز موجود است که Yahoo Mail Basic نام دارد.

یاهو فراتر از خدمات ایمیل را ارائه می کند و با استفاده از آن می توانید از سرویس هایی مانند تقویم یاهو نیز استفاده کنید.

نحوه ارسال ایمیل در یاهو

در صفحه Mail و در قسمت گوشه بالای سمت چپ صفحه، گزینه Compose را انتخاب کنید تا صفحه ای ظاهر شود که در آن فضای تایپ کردن یک پیام وجود دارد.

یاهو میل برای موبایل

اپلیکیشن ایمیل یاهو برای سیستم عامل های اندروید و iOS نیز موجود است. با استفاده از تبلت و یا موبایل می توانید ایمیل های خود را چک کنید. اگر قصد استفاده از این اپلیکیشن را ندارید، با سایر برنامه های پست الکترونیکی نیز می توانید یاهو میل را چک کنید؛ بطور مثال از طریق برنامه ایمیل اپل می توانید به سیستم ایمیل یاهو متصل شوید. برای سیستم های اندروید نیز این قابلیت وجود دارد.

ارسال نظر