چگونه در اندروید 9 اسکرین شات بگیریم؟

رسانه کلیک - اندروید محبوب ترین سیستم عامل در جهان محسوب می شود. در این مطلب به این موضوع پی می برید که چگونه در اندروید 9 اسکرین شات بگیرید.

چگونه در اندروید 9 اسکرین شات بگیریم؟

گوگل با معرفی سیستم عامل اندروید، باعث انقلاب در دنیای گوشی های هوشمند شد. این سیستم عامل قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد که یکی از آن ها، اسکرین شات است.

بسیاری از کاربران این سوال را مطرح می کنند که چگونه در اندروید 9 اسکرین شات اسکرین شات بگیرند؟ در ادامه این مطلب همراه کلیک باشید تا به سوال شما پاسخ داده شود.

چگونه در اندروید 9 اسکرین شات بگیرید؟

  • به صفحه ای که قصد دارید از آن اسکرین شات بگیرید، بروید. بعضی برنامه ها مانند نتفلیکس قابلیت اسکرین شات را برای کاربران ممنوع کرده اند تا بتوانند از حقوق کپی رایت خود محافظت کنند.

  • دکمه Power را برای مدتی فشار دهید تا منوی پاپ آپ ظاهر شود. این دکمه در سمت راست گوشی شما قرار دارد و منوی پاپ آپ نیز در سمت راست صفحه نمایش ظاهر می شود.

  • گزینه Screenshot را لمس کنید. این گزینه زیر گزینه Restart قرار دارد. هنگامی که آن را لمس می کنید با پیام Screenshot saved مواجه خواهید شد.

  • پیام Screenshot saved را لمس کنید تا سریعا اسکرین شات خود را مشاهده کنید.

برای ویرایش اسکرین شات خود، گزینه EDIT را انتخاب کنید. با لمس گزینه SHARE، می توانید اسکرین شات خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اگر نتوانستید پیام تایید شدن اسکرین شات را انتخاب کنید، به حافظه ذخیره سازی و Pictures > Screenshots بروید تا همه اسکرین شات های خود را ببینید.

در حالی که اندروید Q از سوی شرکت گوگل معرفی شده، بسیاری از شرکت ها در حال عرضه اندروید 9 برای گوشی های هوشمند خود هستند ( سامسونگ گلکسی J4 پلاس و J6 پلاس بروزرسانی اندروید پای را دریافت کردند ).

ارسال نظر