آموزش حذف مخاطب در ایمو بصورت ساده

رسانه کلیک - ایمو یکی از پیام رسان های محبوب بوده که بیشتر برای تماس های تصویری کاربرد دارد. در این مطلب آموزش حذف مخاطب در ایمو بصورت ساده را مشاهده می کنید.

آموزش حذف مخاطب در ایمو بصورت ساده

ایمو یک پیام رسان ویدیویی محبوب در جهان است. اسکایپ را باید یکی از رقیبان اصلی آن دانست. این دو پیام رسان با هم تفاوت هایی دارند.

کاربران برای ثبت نام در اسکایپ می توانند از ایمیل استفاده کنند؛ با این حال ایمو برای ثبت نام، از کاربر شماره تلفن می خواهد ( آموزش ساخت اکانت در اپلیکیشن ایمو ). ایمو مانند هر پیام رسان دیگری، قابلیت های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد که برای مثال می توان به حذف مخاطبین اشاره کرد.

در زمان نصب ایمو، این اپلیکیشن به طور خودکار مخاطب های شما را رصد کرده و تمامی مخاطبانی که از ایمو استفاده می کنند را وارد لیست حساب کاربری شما می کند. در این میان شاید علاقه ای به این کار نداشته باشید و خواهان حذف تعداد خاصی از مخاطبین خود باشید.

آموزش حذف مخاطب در ایمو

در حالی که حذف مخاطب در ایمو یک فرآیند ساده است، بسیاری از کاربران از این موضوع بی اطلاع هستند و این موضوع باعث سردرگمی آن ها شده است. در همین راستا آموزش آن را برای شما آماده کرده ایم.

حذف مخاطبین ناخواسته در ایمو

  • برنامه ایمو را باز کرده و مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید.
  • دوبار نامش را لمس کنید.
  • ممکن است وارد حساب کاربری او شده باشید؛ علامت سه نقطه را لمس کنید.
  • پس از لمس، دو گزینه پیش رو دارید؛ Delete را انتخاب کرده و او را حذف کنید.
  • گزینه Yes را لمس کرده تا پروفایل مورد نظر حذف شود.
  • حال به حساب کاربری ایمو خود نگاهی بیاندازید؛ می بینید که مخاطب مورد نظر از حسابتان حذف شده است.

همانطور که مشاهده کردید، حذف مخاطب در ایمو فرآینده ساده ای است.

ارسال نظر