آموزش آپدیت گوگل گروم در چند مرحله

رسانه کلیک - بروزرسانی گوگل کروم یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید به طور مرتب در کامپیوتر و تلفن همراه انجام دهید. در این مطلب نحوه آپدیت گوگل کروم به نسخه های جدید را آموزش می دهیم.

آموزش آپدیت گوگل گروم در چند مرحله

مطمئنا گوگل کروم محبوب ترین مروگری است که تا کنون برای پلتفرم های مختلف ساخته شده است. یکی از اصلی ترین دلایل دستیابی کروم به این موفقیت عظیم، دریافت بروزرسانی های مختلف در بازه های زمانی کوتاه است ( چگونه تم مرورگر گوگل کروم را تغییر دهیم؟ ).

کمپانی گوگل هر بار با انتشار آپدیت جدید برای این مرورگر محبوب، قابلیت های جدیدی را به آن می افزاید. همچنین در این سری آپدیت ها یکسری بسته های امنیتی وجود دارد که نصب آن ها برای گشت و گذار امن در فضای اینترنت بسیار مهم و ضروری است ( قابلیت Incognito گوگل کروم چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ ).

بنابراین اگر می خواهید از همه امکانات گوگل کروم بهره مند شوید و همچنین، امنیت خود در اینترنت را به بالاترین سطح برسانید، بهتر است همین امروز برای بروزرسانی این مرورگر اقدام کنید ( چطور کش مرورگر گوگل کروم را پاک کنیم؟ ).

برای بررسی وضعیت بروزرسانی گوگل کروم و نصب بسته های آپدیتی جدید، مراحل توضیح داده شده در ادامه را دنبال کنید.

آپدیت گوگل کروم در کامپیوتر

  1. برنامه را اجرا کنید.
  2. روی آیکون سه نقطه برای باز شدن پنچره کلیک کنید.
  3. از قسمت Help ، گزینه About Google Chrome را انتخاب کنید.

آپدیت گوگل کروم

  1. در صفحه باز شده وضعیت آپدیت بودن برنامه را بررسی کنید. پیغام Google Chrome is up to date به این معناست که شما آخرین نسخه از این مرورگر را دارید.

آپدیت گوگل کروم

  1. در صورتی آپدیت جدیدی در این صفحه نمایش داده شد، روی آن کلیک کنید تا دانلود و نصب شود.

کاربران سیستم عامل مک در مرحله 2 باید از طریق منوی Chrome وارد صفحه آپدیت شوند.

آپدیت گوگل کروم در گوشی

آپدیت مرورگر گوگل کروم در تلفن های هوشمند اندروید و iOS توسط مارکت های مخصوص هرکدام صورت می گیرد. برای این کار کافی است گوگل پلی یا اپ استور را در گوشی خود اجرا کنید و سپس بعد از جستجوی Chrome، از وضعیت آپدیت بودن اپلیکیشن در دستگاه خود مطلع شوید.

ارسال نظر