معرفی 5 پلاگین برتر فتوشاپ برای عکاسان حرفه‌ای

رسانه کلیک - اگر به صورت حرفه‌ای عکاسی می‌کنید و می‌خواهید با فتوشاپ به ویرایش تصاویر بپردازید، می‌توانید از پلاگین‌های ساخته شده برای آن کمک بگیرید. در این مطلب شما را با تعدادی از بهترین پلاگین‌های فتوشاپ آشنا می‌کنیم.

معرفی 5 پلاگین برتر فتوشاپ برای عکاسان حرفه‌ای

افزونه یا همان پلاگین در فتوشاپ ابزاری است که وظیفه اعمال خودکار تغییرات را بر عهده دارد. در این ابزارها یک‌سری تغییرات به صورت از پیش تنظیم شده وجود دارد که کاربر می‌تواند توسط آن‌ها افکت‌های مورد نیازش را تنها با یک کلیک اعمال کند. تا کنون پلاگین‌های زیادی برای فتوشاپ ایجاد شده که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین پلاگین‌های فتوشاپ را به شما معرفی می‌کنیم ( راهنمای جامع کار با متن در فتوشاپ ).

Aurora HDR 2019

اگر از آن دسته افراد علاقه‌مندی هستید که به طبیعت می‌روید و زمان زیادی را صرف گرفتن عکس از مناظر اطراف می‌کنید، پیش از هر چیز از نصب بودن پلاگین Aurora HDR 2019 روی سیستم خود اطمینان حاصل کنید. Aurora یکی از بهترین پلاگین‌های فتوشاپ محسوب می‌شود که توسط آن می‌توانید کیفیت عکس‌های گرفته شده را به سطح بالایی برسانید. تمرکز اصلی این افزونه روی HDR در تصاویر بوده و تاثیر فوق العاده‌ای روی آن‌ها می‌گذارد. در Aurora چندین ابزار برای خلق طبیعی‌ترین افکت‌های HDR ایجاد شده که توسط آن‌ها می‌توانید در بی‌کیفیت‌ترین عکس‌ها تغییرات فوق العاده‌ای ایجاد کنید ( با کاربردی ترین کلیدهای میانبر در فتوشاپ آشنا شوید ).

بهترین پلاگین‌های فتوشاپ

Nik Collection by DxO

Nik Collection by DxO یکی دیگر از پلاگین‌های پرطرفدار برای فتوشاپ است که شامل چندین پکیج مختلف با نام‌های HDR Efex Pro ،Silver Efex Pro ،Viveza ،Sharpener Pro ،Color Efex Pro Dfine و Analog Efex Pro می‌شود که هر کدام کاربرد خاصی برای ایجاد تغییرات در تصاویر دارند. ابزارهای این پلاگین در زمینه‌های بهبود جزییات، کنترل نور، فیلتر‌ سیاه و سفید، کنترل رنگ، HDR، و فیلترهای قدیمی فعالیت می‌کنند.

بهترین پلاگین‌های فتوشاپ

Ultimate Retouch Panel

یکی دیگر از بهترین پلاگین‌های فتوشاپ Ultimate Retouch Panel است که روی چهره افراد در تصاویر کار می‌کند. اگر عکاسی پرتره می‌کنید و به دنبال بهترین ابزار جهت رتوش خودکار چهره هستید، این پلاگین می‌تواند بسیار مفید باشد. در UltimateRetouch Panel حدود 200 قابلیت متنوع برای زیباسازی چهره‌ها در تصاویر وجود دارد که می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

بهترین پلاگین‌های فتوشاپ

Alien Skin Exposure 4X

پلاگین Alien Skin Exposure 4X صدها فیلتر جذاب در گروه‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر فیلتر‌های این پلاگین که برای تصاویر گرفته شده از چهره و منظره قابل استفاده بوده، در آن امکانات متنوعی به منظور ایجاد تغییرات در روشنایی، کنتراست و مواردی از این قبیل هم ارایه می‌شود.

بهترین پلاگین‌های فتوشاپ

B&W Effects

اگر به دنبال پلاگینی هستید که به صورت اختصاصی فقط در حوزه فیلترهای سیاه و سفید فعالیت کند، B&W Effects می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این پلاگین توسط کمپانی موفق TopazLabs تولید شده و به دلیل ارایه امکانات فراوان، محبوبیت بالایی میان کاربران دارد. در B&W Effects علاوه بر فیلترهای پیش‌فرض، چندین ابزار مختلف برای ایجاد تغییرات در تصاویر به صورت دستی هم موجود است.

بهترین پلاگین‌های فتوشاپ

نظر شما در رابطه با بهترین پلاگین‌های فتوشاپ که در این مطلب معرفی کردیم چیست؟

ارسال نظر