چطور کیف پول بیت کوین بسازیم؟

رسانه کلیک - ساخت کیف پول بیت کوین برای نگهداری و مدیریت این ارز دیجیتالی ضروری است. در این مطلب آموزش ساخت کیف پول بیت کوین را به شما آموزش می‌دهیم.

چطور کیف پول بیت کوین بسازیم؟

بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که به صورت رمزگذاری شده در اختیار افراد قرار گرفته است. از آن جایی که برای استخراج بیت کوین، تجهیزات قدرتمند و نیروی زیادی لازم است، ارزش آن نسبت به ارزهای فیزیکی، به شدت بالا است ( چرا بیت کوین بخریم؟ ).

احتمالا همراه با افزایش قیمت‌ وسوسه‌انگیز ارزهای دیجیتال، در اخبار و فضای مجازی درباره‌ پادشاه ارزهای دیجیتال چیزهایی شنیده باشید .

برای نگهداری بیت کوین، ارسال و دریافت آن، به یک حساب بانکی نیاز دارید. این حساب بانکی با نام کیف پول یا Wallet شناخته می‌شود و داشتن آن برای انجام تراکنش‌های مختلف توسط بیت کوین، ضروری است ( ۷ حقیقت جالب و کمتر شنیده شده درباره بیت کوین/ آیا بیت کوین قابل اعتماد است؟ ).

برای ساخت کیف پول بیت کوین، اپلیکیشن‌های زیادی در پلتفرم‌های مختلف موجود بوده و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. لیست برنامه‌های کیف پول را می‌توانید از وبسایت رسمی بیت کوین مشاهده و سپس یکی از موارد موجود در آن را با توجه به سیستم عامل خود دانلود و نصب کنید. ما در این آموزش از برنامه Bither در نسخه اندروید استفاده کرده‌ایم. در ادامه نحوه کار با این اپلیکیشن برای ساخت کیف پول بیت کوین را به شما آموزش می‌دهیم.

  1. اپ را اجرا کنید و روی آیکون + کلیک کنید.

ساخت کیف پول بیت کوین

  1. روی Generate کلیک کنید.

ساخت کیف پول بیت کوین

  1. با نمایش پیغام، روی OK کلیک کنید.
  2. برای کیف پول بیت کوین خود رمز عبور تعیین کنید و سپس روی OK کلیک کنید.

ساخت کیف پول بیت کوین

  1. در این مرحله یک عبارت چند کلمه‌ای به شما نشان داده می‌شود که برای بازیابی اکانت در مواقع مورد نیاز، به کار می‌آید. از این کد به صورت متنی یا QR Code اسکرین شات بگیرید و روی I have kept it safely کلیک کنید. این کد نباید در اختیار فردی جز خودتان قرار گیرد.

ساخت کیف پول بیت کوین

با طی این مراحل، ساخت کیف پول بیت کوین شما به پایان رسیده و اکنون می‌توانید با آدرس ایجاد شده برای خود، به مبادله این ارز دیجیتالی بپردازید. آدرس کیف پول بیت کوین با کلیک روی اطلاعات حساب در بخش Detail نمایش داده می‌شود و قادر به کپی کردن آن خواهید بود. آدرس کیف پول به صورت QR Code هم قابل دسترس و ذخیره سازی است.

ساخت کیف پول بیت کوین

ساخت کیف پول بیت کوین برای آیفون

برای ساخت کیف پول بیت کوین از طریق iOS باید ابتدا برنامه Blockchain را نصب کنید. برنامه را از طریق اپ استور دانلود کنید.

گزینه Create a wallet را انتخاب کنید.

حساب کاربری خود را بسازید.

یک ایمیل و رمز عبور ارائه دهید. آدرس ایمیل خود را تایید کنید.

به ایمیل خود رفته و لینک فرستاده شده توسط برنامه را کلیک کنید تا ایمیل تایید شود.

از کیف پول ساخته شده استفاده کنید.

تمامی کاربری های کیف پول آماده است و می توانید از منوی پایین برنامه از آن ها استفاده کنید. طبیعتا مهمترین آن ها، دریافت بیت کوین است، پس روی Request کلیک کنید تا آدرس کیف پول خود را پیدا کنید.

ارسال نظر